| alessia_5541 a întrebat:

Am si eu o intrreabarelaughing daca vrei sa faci Dragoste cu prietenul tau cum sa te protejezi sa nu ramai >insarcinata?: laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci la o planificare familiara si ii spui sa iti dea anticonceptionale care o sa hotarasca ea,daca nu baiatul prezervativ,dar eu zic sa iei anticonceptionale pentru siguranta ta, dar in acelasi timp si baiatul prezervati stiu ca se poate rupe, dar stii care este chestia inca bolile sunt in top asa ca ar fi mai bine sa te protejeji si u si elhappy