| pink_2313 a întrebat:

Am si eu o mare problema, eu am inceput de gastrita iar doctori mi-au spus sa nu mai fumez, dar orice as face nu pot sa ma las de tigari si totusi fumez cam vreo 4 sau 5 tigari la zi mai sunt zile cand nici nu fumez ca sa nu ma miroasa fratimiu, dar fratele meu mi-a spus sa nu mai fumez si daca ma vede cu tigarea sau imi gaseste vreun pachet de tigari ma omoara in bataie, si as vrea sa-l conving ca nu pot sa ma las de tigari si sa ma lase in pace, dar problema este ca nici macar nu ma lasa sa pomenesc de cuvantul tigari, poate ma puteti ajuta cu vreun sfat. merci

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Ce e mai importat pentru tine sanatatea sau viciul? Familia nu iti vrea raul doar te face sa constientizezi.

2 răspunsuri:
| marc3lino19 a răspuns:

Buna incearca tigara electronica te va ajuta...cunosc persoane care s-au lasat de fuma cu asa ceva ...bafta

| tinka_7658 a răspuns:

Bataia iti va prinde bine