| milkl a întrebat:

Am si eu o mare problema! imi place de un baiat de aproape 2 ani si nu am avut curajul sa-i spun nici acum ca il plac.sunt cam timida de felul meu si nu stiu cum sa-l abordez.cred ca intr-un fel sau altul el a aflat ca il plac.momentan el are prietena. dar daca se desparte de ea cum sa fac sa-l abordez. ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Iti place de un baiat de aproape doi anirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor?

| andreeagabriela a răspuns:

Ca ai putut sa-ti placa de 2 ani de el este oarecum bine dar mai gandeste-te odata poate ca este doar o iluzie daca el nu a incercat sa te abordeze macar un pic sau sa-ti vorbeasca atunci eu cred ca este in zadar.nu-i acorda numai lui atentie ci si la alti baieti, dar daca tu il vrei pe el atunci te sfatuiesc sa intri in gasca lui de prieteni, un mic sfat daca te imprietenesti cu el si realizezi ca va intelegeti ca si prieteni atunci nu strica prietenia dar mai intai incearca sa-l faci un pic gelos cu un baiat din gasca.

PS:iubirea este schimbat-oare

| KidutzuLuvv a răspuns:

Poi dupa ce se desp de pr lui... sppune`i ca nu te manancawinking
curajlaughing
eu asa am facutbig grin si a mers perfect:X:X:X:X:X
pah kiss