| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Am si eu o mica curiozitate. Ce oras ati vrea sa vizitati? Din toata lumea. Si de ce?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dubai,pentru ca nu am fost niciodata

| AnnY98 a răspuns:

Eu...romania,deva....dc? pentru ca akol am locuit dar m-am mutat in alta tara..shi mie foarte dorbig grin

| king4aday a răspuns:

Din Europa nu prea are rost sa aleg ca sunt accesibilie usor insa, as vizita Cape Town. Se afla intr-un loc superb, activitati cat cuprinde, ai tot la un loc.
http://www.capeintern.com/......%20136.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amsterdam şi Berlin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Londra. De ce? Pur si simplu mi-ar place sa vizitez acest oras.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna, pe mine ma fascineaza foarte mult Egiptul. Apoi, pe urmatoarele locuri mi-as dori sa vizitez Ierusalimul (Mormantul Sfant), orasul antic Petra (din Iordania), templele mayase de la Machu Pichu (Peru) si Dubai.
Cam astea ar fi locurile pe care mi-as dori cel mai mult sa le vizitez.

| SoranaCs a răspuns:

New york, minunatile lumi big grin, tu?

| alleALLEaddaADDA explică (pentru SoranaCs):

Eu pai New York si Londra.

| SoranaCs a răspuns (pentru alleALLEaddaADDA):

Funda?