| NUUSTIU a întrebat:

Am si eu o mica intrebare ..ca sa devii model trebuie neaparat sa ai un nas perfect?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se poate corecta prin chirurgie plastică!
Ai nevoie în schimb de înălțime și să fii cât mai slabă.
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Nu trebuie sa ai un nas perfect.
Dar nici carma de vapor, intelegi?laughing

| caterinasmile a răspuns:

Nici macar modelele nu sunt perfecte!

| danceisme a răspuns:

Buna! Fotomodelele nu sunt perfecte, sunt ca orice femei de pe pamant, doar ca au mai multe calitati fizice:dimensiuni de 90-60-90,o inaltime perfecta(de minim 1, 72), greutate scazuta si asa mai departe. Dupa parerea mea nu cred ca este un defect catastrofal, pentru ca dupa cum am zis mai sus, ele nu sunt perfecte in totalitate(ca orice femeie). Sunt foarte multe topmodele care se plang ca au nasul prea mare sau ca nu este prea frumos, dar totusi au ajuns foarte sus. Sper ca te.am ajutat!happy

| JustOneLife a răspuns:

laughing
Nu dar trebuie sa fii inalta/inalt si sa arati bine ( fizic )