| AnOnImRo a întrebat:

Am si eu o mica "povestioara": fostului meu iubit ii place de cea mai buna prietena a mea si as vrea niste statusuri prin care sa-i dau de inteles ca mi-am dat seama si sa-l fac sa se simta prost! Funda:X

4 răspunsuri:
| Nash_John_1980 a răspuns:

Proasta esti tu ca gandesti asa. Lasa omu' sa faca ce vrea, invidioas-o. Daca prietena ta nu il place, sa il refuze ea...tu cauta pe unu care sa te palca... daca exista asa ceva

| Catalin_Gfc_1991 a răspuns:

Cauta-i si cauta-i pana iti vor spune toti ca esti o c###a ca umbli cu toti eu sunt baiat deci nu stiu dar ti-am zis ce parere si-ar facea ca o sa cauti perfectiune si nu exista

| ToKen a răspuns:

Mi-am dat seama ca o placi pe cea mai buna prietena a mea si acesta este un status care sa iti dea de inteles asta.
Sper ca te-am ajutat.
Ce vrei tu sa faci este total lame dupa parerea mea, no ofence.

| elizasedai a răspuns:

Meh, lasa-l in pacea lui, ce rezolvi daca ii dai de inteles ca tu ai aflat? Crezi ca il va durea putin? Sub nicio forma, nu iti mai bate capul cu asta. Atata timp cat nu mai sunteti impreuna, nu mai aveti nicio treaba unul cu altul. si ti-o spun din propria experienta tongue