| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problemalaughing imi plk mult de o tipa de la mine din sc cu un an mai mica am cerut id ei lu fratesu si la inca o prietena de a ei si nu a vrut sa mi-l dea asta seara am vb pe facebook cu ea si mi-a zis ca ea nu da id necunoscutilor si sa nu o mai deranjez etc etcfrustrated. si nu stiu ce ar trebui sa faclaughing un sfat?laughing

3 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Sa o lasi in pace, adica poate e deja cu alt baiat, nu are chef de tine sau e speriata.nu stiu! Vorbiti ca prieteni deocamdata.asa se va simti si ea mai relaxata.

| nesuferit a răspuns:

Du-te si vorbeste fata in fata, ii mai spui o gluma, mai bagi o minciuna, si ii ceri idu de mess
PAce

| ZuzyAnD a răspuns:

Parerea mea este sa iti faci prieteni comuni, astfel va ve-ti imprieteni si voi.ma rog.Incearca sa nu o stresezi prea mult.sa nu-si faca o impresie proasta.Dar inainte de toate,afla daca are iubit. Daca nu are, inaienteaza pas cu pas.iar daca are, vezi-ti de treaba ta.
Muulta bafta:*