| Basel a întrebat:

Am si eu o nedumerire
cum fac unii baieti sa aiba atat succes la fete, care e secretul?
imi puteti spune si mie ce metode folositi
stiu ca trebuie sa fii de gasca si alte chestii dar cei care se indura de mine va rog chinuiti-va sa scrieti si pentru mine pentru ca am incercat o gramada de metode dar nu au functionat...
nu vreau sa fiu un disperat
dar stiti
vreau sa stiu si eu care este secretul asta de a fii un "magnet" pentru fete
sunt unii de varsta mea care s-au combinat cu fete mai mari decat ei. sad
sunt eu blestemat sau nu stiu cum sa o fac

Răspuns Câştigător
| Alice001 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi serios sa nu te copilaresti sa nu sari sa nu fugi si sa nu razi la orice chestie prosteasaca (si vb serios pentru ca am intalnit baieti daca cineva a vorbit si a rimat ce a spus s-a mirat ca un dobitoc si a ras) laughing sa zambesti frumos si pentru in zambet frumos sa nu razi ca un ma scuzi "handicapat" ( preferabil sa ai dinti albi love struck fetele adora) sa te imbraci modern. sa nu fii prost adica sa inveti bine la scoala crede-ma ca conteaza. nu te da mare cum fac alti baieti si nu te fa mereu observat sa nu te intreci cu nimeni asta e chiar important :d ffffff foarte imortant sa nu te dai mare. mai bine o fata se vede cu un baiat serios care isi vede de treaba lui de cat sa-l vada ca se intrece cu toata umea. IMPORTANT! sa nu critici nici o fata ca fetele o sa zica ca esti insensibil si prost. ca altfel nu o sa se mai uite la tine. alceva ar fi sa practici sport :* decat sa ai burta maaare. fundita?

2 răspunsuri:
| Lavynya99 a răspuns:

Sunt fata si iti spun cum as vrea sa se comporte un baiat cu mine ca sa cucereasca.In primul rand,sa se poarte ca un cavaler,sa fie sarmant, aratos, ingrijit.Sa nu fie nici prea serios, dar nici nu vreau sa rada intr-una.Cam asta e...SUCCES LA FETE!

| Alice001 a răspuns:

Pe langa ca trebuie sa fi serios nu trebuie sa fi ca popa trebuie sa ai si mult umor:* dar in limita bunului simt