| astamikcuochisorycapruy a întrebat:

Am si eu o nelamurire, dc la facebook, cand intru in el imi apare mereu:
Hopa! Google Chrome nu a putut găsi apps.facebook.com
Încercaţi să încărcaţi din nou: apps.­facebook.­com/­twitter/­
Sugestii suplimentare:
Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului apps.­facebook.­com/­twitter/­
Căutaţi pe Google:
Dau funda+vot pentru cei care ma lamuresc dc apare asa si ce pot face

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Salut! Nu este nimica grav. Acest lucru este de la ei nu din cauza netului tau sau alte nici mie nu imi merge dar il vor repara in curand si iti va merge iti garantez

7 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Facebook are o problema. Posibil sa schimbe ceva. [sper sa nu scoata cronologia] Ori un hacker se plictisea si a zis sa le faca probleme

| Blink182 a răspuns:

Mie imi merge perfect... poate incepe acum sa nu imi mai mearga nici mie :s

| Alekssa a răspuns:

Mi-e deocamdata imi mergehappydar sau auzit zvonuri ca se inchide.nu stiu ce sa iti zic.stai linistita.toti suntem obesedati pe acest program deoarece este foarte activ.

| SkittlesS a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic, si mie asa imi arata si la toata lumeacrying((( sper doar sa nu fie inchis si sa fie o problema tehnica

Răspuns utilizator avertizat
| Adde05 a răspuns:

Se pare ca s-a inchisstraight face

| maddallinaa a răspuns:

Nu poti face nimic.Nici noua nu ne merge, cred ca este ceva de la ei :d altii spun ca s-a inchis facebook-ul :o dar eu nu prea cred...cel putin nu vreau s-a se inchida!sad
sper ca te-am ajutat