| einenebun23 a întrebat:

Am si eu o nelamurire : De unde au luat romanii acest regulament la concursul X Factor? Adica in fiecare tara in fiecare saptamana se elimina doar cate un concurent nu ca si la noi 3. Mi se pare prea scurt concursul asa.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Bună!
Păi ei au făcut acest regulament luându-se după modelul celor din străinătate nu mai că au mai făcut niște modificăti. Dacă sunt mai mulți care cred ce crezi tu (o majoritate) poate se va schimba sau nu regulamentul.
Sper că te-am ajutat!

| KMaddieK a răspuns:

Fiecare concurs de la noi dureaza un timp exact pentru a incepe altul, de aceea sunt nevoiti sa elimine mai multi deodata