| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema am 15 ani si nu pot face 20 de flotari am 40 de kg ...frate imi trebuie pentru proba la sport e grav ca nu pot face 20 de flotari?

3 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Da cat de aschilambric esti la 15 ani sa ai 40 de kg? si sa fii si baiat.pai nu te tin mainile omulelaughing)
tu ar trebui sa ai in jur de 50-55 asa e normal eu la 13 ani aveam 41 laughing)) si sunt fata laughing)) mananca si apoi apucate de sport big grin

| Wayrapa a răspuns:

Caatare nu e foarte grav, dar a fi de dorit sa faci macar 15 dupa 15 ani se recomanda 18-20 dar vezi tu. antreneazate in fiecare zi, fa mai multe exercitii si intr-un final te vei deprinde si vei face mai multe flotari, tot ce trebuie e antrenare. ti-o spun din experienta.

| dragutza14 a răspuns:

Nu e chiar asa de grav iti sugerez sa faci sport cat mai mult si cu siguranta le vei putea face