| Andrux_3060 a întrebat:

Am si eu o problema, am fost cu un baiat 3 luni de zile, el m-a iubit mult, eu deloc la inceput, vbeam cu un alt baiat dintr-o rel anterioara la care tineam mult, insa dupa el a zis ca s-a saturat sa imi bat joc, si dupa ce ne-am despartit eu am tinut mult la el... si acum tin, il iubesc, dar el si-a pierdut increderea in mine si numai vrea... cum sa fac sa il uit sau sa ma impac ca el? :-s

Răspuns Câştigător
| SweetAngelCry a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si spune-i ca te-ai schimbat si ca acum il iubesti mult.Trimite-i mesaje in care iti ceri scuze si in care ii spui ca il iubesti mult, dar trimite-le putin mai des, incat sa isi dea seama ca vorbesti serios.(PS.Nu-i trimite cate un mesaj la fiecare 5 minute, deoarece o sa creada ca esti disperata)
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Si eu ma aful in aceeasi situatie habar`n-am ce s afacem sa vorbim cu ei? eu nu indraznescstraight face el are alta viata acum;| si eu tot il iubesc si pe el il doare undevacrying nu stiu chiar nu stiu ce sa facem`straight face

| Andrux_3060 explică:

E greu, i-am explict de o gr de ori... dar a zis ca nu mai are increderemi-am sp ca eu m-am schimbat ai ca tin mult la el si chiar vreau sa fiu cu el mai mult decat orice straight face