| publicname a întrebat:

Am si eu o problema, am niste pete pe fata de genul asta http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/prin ce-harry-pic.jpg doar ca la vant se fac si mai rosii, doar ca nu sunt roscat morcoveeata sunt chiar blond. Ce as putea sa fac sa dispara va rog ajutati-ma...Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| funkydiva a răspuns:

Buna happy

afectiunea pe care o ai tu este des intalnita. se numeste cuperoza si se poate trata. cauta pe google mai multe detalii. Eu folosesc o crema de la Yves Rochee contra cuperozei si a dat rezultate.

5 răspunsuri:
| Zoombe3 a răspuns:

.

| claudya a răspuns:

Consulta un alergolog si un dermatolog si te vor ajuta in problema pe care o ai...pt detalii trimite-mi un mesaj privat...

| machupicchu a răspuns:

Am vazut un caz de acest fel la dermatologie sp. Colentina (Bucuresti). Dr.Simionescu i-a luat o proba de pe suprafata pielii, a analizat-o si i-a prescris un tratament.
Cred ca ti-am raspuns...

| publicname explică:

@funkydiv te rog spune-mi si mie de unde gasesc si eu aceea crema, cat costa si cam in cat timp da rezultate.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Consulta un dermatolog si el te va informa cel mai bine, nu cei de pe site! Fii sigur de asta!