| VladestepeTPU a întrebat:

Am si eu o problema.Azi mi-am luat un tricou si am uitat sa ii dau jos eticheta si l-a bagat mama la spalat...pe el e o pata mare neagra de la eticheta aia care s-a decolorat fix pe tricou.Cu ce sa il spal?

Răspuns Câştigător
| NuCa20 a răspuns:

Incearca cu vanish, pui direct pe pata si bla bla bla

Pentru IVlad - esti un pic cam redus mintal din punctul meu de vedere. Tricoul daca este nou, asta nu inseamna ca nu a stat prin nu stiu ce depozite, ca nu a trecut prin nu stiu cate sute de maine, ca nu s-au mai uitat alte zeci de persoane inaintea mea in magazin la el si exemplele pot continua. Si un lucru nou, are acel miros specific...care unora persoane nu prea le place, de aceea de obicei lucrurile "noi"se spala inainte de a fi purtate, dar poate tie iti place sa mirosi a depzoit de haine sa zica lumea ca ti-ai luat lucru nou

2 răspunsuri:
| VladestepeTPU explică:

@lVlad, imi pare rau dar nu cred ca iti permiti tu tricou de la zara happy.

| lVlad a răspuns:

Daca tricoul e nou? de ce l-ai bagat la spalat?laughinglaughingsau l-ai luat de la second?