| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemasad. De vreo luna nu mi-a mai venit ciclu`:-s. Ce credeti kl s`a intamplat? Sa fie vreo dereglare hormonala sau ce este?(Specific k sunt virigna!)

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Si eu sunt virgina...si mi se mai intampla si mie asa ca nu e nimic rau...pana se regleaza mai dureazabig grindupa primul contact poate sa se regleaza adica sa vina normal pe fiecare luna si sa nu intarzie zile intregitonguewinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei fetele care nu dau pe la școală nu-s nici virgine. Deci, te întreb, sigur ești virgină?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dk ti'a intarziat numai 1 luna e normal.
Si mie acum 1 an in feb nu; mi venise. daca iti vine a 2 luna e normal.
Prespun ca esti in perioada adolescentei.de accea se intampla asAhappy

| AdeLina a răspuns:

Daca esti virigna laughing(virgina presupun)... Stai linsitita... Unei prietene de-ale mele i-a intarziat 4 luni... Vroia sa mearga la ginecolog. Dar totul a revenit la normal dupa 4 luni si acum nu are problemehappy... Nu te alarma ca nu ai de ce pupici:*