| maria_7138 a întrebat:

Am si eu o problema: imi place de un baiat cu 3 ani mai mare decat mine si povestea a fost lunga deoarece eu m-am dat foarte mult timp la prietenul lui si am renuntat la el deoarece am obs ca de fapt mie imi place de x. off ajutati-ma va rog ca nu stiu cum sa ma comport deoarece tipul da numai semne de dragalasenie fata de mine ...insa mi'e frica sa nu fie doar gesturi de prietenie. dar se comporta la fel cu toate fetele, insa am petrecut o seara in club in care m'a sarutat x. oare ce vrea sa insemne si dupa o saptamana am iesit la plimbare. observ ca se comporta putin mai matur cu mine din ultimul timp. ce trebuie sa fac si cum trebuie sa ma comport ca sa ma fac mai repede placuta? astept raspunshappy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Din motiv ce deja te-a sarutat inseamna ca te place categorictongue atata timp cat nu era beatlaughing desi nu cred..., din moment ce te place, trebuie sa te comporti ca si pana atunci, sa vorbesti cu el, sa-i zambesti, sa glumiti si sa mai si iesiti pe undeva numai voi 2batting eyelashes iar cu timpul dragostea lui pentru tine va creste si cine stie poate in viitor veti deveni un cuplu:*. Deci continua sa te porti natural caci daca un baiat nu te place pentru ceea ce esti numai are rost sa lupti pentru el, caci prin asta se poate intelege ca nici nu te va iubi niciodata cu adevarat si ncii nu va fi in stare daca nu te place pentru ceea ce esti. Deci fi naturala! Sfatul meu, mult succes!:*