| Cata_3425 a întrebat:

Am si eu o problema. Mama si-a cumparat un aparat relax and tone si as dori sa il folosesc si eu. Sunt baiat si am 15 ani. Daca folosesc aparatul pot patii ceva muschii de la abdomen sau oricare alti muschi?

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai eu una nu te sfatuiesc sa-l folosesti.Esti inca in crestere.Mai asteapta 1-2 ani si il vei putea folosii si tu. happy bafta si sper ca te-am ajutat.

| SuntProst a răspuns:

Da poti numai daca ati dai cu grija ca si eu am un aparat relax and tone si am abdomenu favorit big grin