| GeO_2554 a întrebat:

Am si eu o problema. mi-am luat un LG KU990 viewty de vre`o 2 zile, am intrat pe internet pe google, si nu stiu pe ce am apasat si mi sa marit imaginea.Cand intru pe google e super marita si nu stiu cum sa o fac mica la loc. Helllppp!

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

SIgur in stanga ta, pe pagina de net. ai optiuni. ia cauta acolo. daca nu ma insel se numeste setari ecran. ma refer char cand esti in google. umbla prin optiunile de pe ecran. sau uitate in manual. imposibil sa nu ai.

5 răspunsuri:
| GeO_2554 explică:

Alte sugestii?:((
telefonul` asta nu aretastatura arata asa.
http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/695/lg-viewty-test.jpg

| GeO_2554 explică:

Ms mult.am gasit la camera avea acolo ceva pentru zoomlove struck
-nu are buton pentru volum no talking

| danutzyscorpyon a răspuns:

Tine apasat pe steluta
incearca happy

| claudiu1818 a răspuns:

Apasa pe - (minus )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pe partea stanga volumul.sau pe partea dreapta...asta functioneaza si pentru marirea sau micsorarea imaginiwinking