| ellaehella a întrebat:

Am si eu o problema.sad

nu pot sa ma concentrez sa invat...
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Dragosh123_1663 a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/Cum_sa_inveti_inteligent-a15151.html sper sa-ti fie de folos.mie mi-a folosit;)) bafta:*

| Lina_4442 a răspuns:

Asta problema o am si eu! Si incetul cu incetul incepu sa nu mai am succes la nimic! Asa ca totul a inceput de la mine! Eu am zis ca asa nu o sa mai fie! Ca tot ce se petrece in jurul meu depinde de mine! Sunt regioare vietii mele! asta fa si tu

| ArchangelKnight a răspuns:

Cred ca treci prin ceea ce se numeste 'plictiseala adolescentului'. Gandeste foarte bine ceea ce te face sa te simti fericita si libera ca in copilarie. Am trecut si eu prin treaba asta cu invatatul. Tu, ca fata, sunt sigur ca te straduiesti foarte mult, insa nu uita ca ai nevoie si de relaxare. Fa ceva nebunesc! Da frau liber ideilor tale, fa ceva ce nu ai mai facut niciodata! Eu fac asta in fiecare zi!

| ellaehella explică:

Multuuu multt.pe bune.de fiecare data ma gandesc. acum invat dupa 10 min mi se ia tot cheful sad