| AndrAndra a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa puteti sa imi dati sfaturi si de ce nu o solutie big grin.Am parul extraordinar de gras.am fost la dermatolog acum 2 ani si mi-a dat o chestie sa imi spal parul tralala.si dupa c am terminat parul era la fel.nici o schimbare. daca imi spal parul azi, maine e gras. Vreau sa-mi spuneti un sampon bun pentru par gras. dar sa fie bun sad. astept raspunsuri:*:*

1 răspuns:
| iacob_2737 a răspuns:

Incearca sampoanele dermatocosmetice. Exista in faramcie de la ducray tratament pentru 6 saptamani cu argila sau sampon cu argila. Argila ajuta la retinrea sebumului si curata foarte bine scalpul. Dupa clatirea samponului spala-te putin cu apa mai rece ca sa se inchide porii.