| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Am si eu o problema. Tableta verisorului meu este descarcata si atunci cand o pune la incarcat arata ca trebuie incarcata chiar daca este bagata in priza. Sa fie oare incarcatorul de vina?

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

E de vina ori incarcatorul ori placa de baza. Daca este a doua varinta o poti duce in garantie si o poti schimba happy

| 0NewLife a răspuns:

Poate sa fie si de la incarcator, dar si de la tableta. Daca e de la incarcator, nu-i asa grav, dai 200 lei si iti iei altul, dar daca e vina tabletei nu stiu daca ti-o vor schimba sau repara, vor zice ca e vina ta, ca tu ai stricat-o(asa i s-a intamplat si unui prieten).

| Carrtof a răspuns:

Acumulatorul,sunati la cei de unde ati cumparat-o, daca e inca in garantie.