| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Un prieten a pus o poza pe facebook cu mai multe persoane iar pe mine a pus eticheta altui baiat si la comentarii persoana care era etichetata pe mine a spus de ce e etichetat pe mine si a mai zis ceva care ma deranja.cum sa raportez poza sau comentariile fara ca ei sa stie? ajutati-ma urgent.

7 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Eu stiu ca rapotarile de pe facebook sunt anonime.

| anonim_4396 explică (pentru Mirunelu):

Cum sa raportez?

| Mirunelu a răspuns (pentru anonim_4396):

Te duci la poza respectiva Options->Report

| anonim_4396 explică (pentru Mirunelu):

Da dar el o sa vada ca am raportat-o

| zambeste25 a răspuns:

Vb cu prietenul respectiv sa stearga eticheta sau sterge poza de pe profilul tau, vb in privat cu acel baiat si nu il lasa sa te batjocoreasca ..Succeswinking

| anonim_4396 explică (pentru zambeste25):

Am spus sa o raportez si sa nu afle ca de buna voie nu o sa o stearga

| zambeste25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Il ameninti cu block laughing))