| livia_twilight a întrebat:

Am si eu un blog pe care am postat un Fic Twilight. Cine vrea sa-l vada aici
http://livia-meandotherstuff.blogspot.com/p/capitolul-1_ 10.html. Sugestiile sunt binevenite, dar si criticile (desi pe moment nu imi plac).

**** FUNDA **** celui mai folositor raspuns

1 răspuns:
| Fineness a răspuns:

Buna Livia! Si eu sunt o mare fana Twilight-am citit toate cartile si am vazut cele 3 filme,care sunt superbe!
Ti-am citit blogul si e minunat, dar ai putea sa mai adaugi niste muzica(din filme), date despre actori sau Stephanie Mayer,ultimele noutati despre Braking Down, secventele care ti-au placut cel mai mult din carti, poze...si multe altele...
Dar, din compunerea pe care am citit-o, unde e Edward? Asta e singurul lucru care imi displace, in rest totul e bine...
A.si imi place sondajul de opinie!
Psbig grine acum iti urmaresc blogul! Il ador!