| Mariiiiaa a întrebat:

Am si eu un diriginte si ziua lui este pe 2 martie. Noi ne-am gandit sa punem bani ca in fiecare an si sa ii luam un cadou. Pana acum i-am luat un diplomat, un ceas, o camasa cu cravata si un bar micut. Ce am mai putea lua? Persoana cu cele mai bune idei primeste FUNDA ♥

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mai, sincer eu cred ca ii ajunge. Ba chiar, cu banii ramasi, puteti, intr-o ora de dirigentie, sau ce ora faceti voi cu el, sa-i organizati o mini petrecere, la voi in clasa, sa cumparati niste prajituri, niste suc etc.

| meriuss a răspuns:

Un stilou de calitate(cam un milion), va aprecia.

| MasterYoda a răspuns:

Un set de tacamuri, un set de cesti, un set de oale de inox, o tigaie de teflon, tavi de cozonac si o razatoare