| treipuncte a întrebat:

Am si o intrebare pnt voi : I-am spus lu o fata ca imi place de ea si ea mi-a spus ca ii place de mine...peste cateva zile m-a sunat unu cu nr ascuns, mo amenintat ca ma bate, am intrebat-o p ea daca o dat nr meu cuiva ca mo sunat unu si mo amenintat dk mai umblu cu ea ma bate, si ea o zis nu...de atunci nu prea mai vb cu mine, so racit mult fata de mine. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

Cred ca are un prieten care i-a umblat prin geanta. Daca te-a amenintat prin telefon inseamna ca e un las, nu el e problema. Prietena ta joaca la dublu si se mai si supara, nasol, sper ca nu tii prea mult la ea pentru ca urmeaza vremuri grele.