| anonim_4396 a întrebat:

Am stat 6 ani in Portugalia si acum sunt in Romania de aproape 3 ani. Am mai fost acum 2 ani sau 1 an in Portugalia sa imi vizitez prietenele si le-am dus un ou incondeiat si un magnet de frigider cu o imagine din orasul meu. Ele mi-au dat dupa o rama cu o poza si pe spatele pozei erau scrise cate mesaje. Ce as putea sa le duc anul acesta?
PS: Ele sunt in clasa a`9`a.
Multumesc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stuffy a răspuns:

invata sa faci bratarile prieteniei( se fac din ata de goblen ) si sunt foarte frumoase; sunt sigura ca le va placea chiar daca sunt in clasa 9

1 răspuns:
| Ðida a răspuns:

Nu e chiar ceea ce vreau desi propunerea ta e buna. Multumesc.