| fffff_2591 a întrebat:

Am stat cu un baiat in vara o data iar dupa aceea i-am dat papuci apoi ne.am impacat dar a stat cu mine la vrajeala de 2 ori si acum dupa 7 luni i-am spus ca inca il mai iubesc si mi.a propus sa fim iar impreuna oare va sta din nou la vrajeala cu mine sau chiar ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Ce nu a mers prima oara cu siguranta nu va merge niciodata.
Odata cu trecerea timpului isi pune amprenta pe relatie si timpul petrecut cu el. Sfatul meu cauta pe altcineva care te merita.

1 răspuns:
| vRaz a răspuns:

Din nou, la vrajeala. Poate ti s-a dezvoltat corpul mai tare, cauta si el... altceva. Nu te mai increde inca odata, sfatul meu. Sper ca te-am ajutat happy