| Sofya888 a întrebat:

Am sters pe cineva din lista mea de Messenger si tot imi scrie. Eu vreau sa fac in asa fel incat sa nu imi mai poata scrie.De cate ori imi scrie imi apar doua optiuni ADAUGA IN LISTA si MARCHEAZA CA SPAM. Ce inseamna Marcheaza ca spam?
Daca dau pe el nu imi mai poate trimite mesaje persoana respectiva?

1 răspuns:
| Swanda a răspuns:

In primul rand...deci u ai sters persoana respectiva si ea/el iti mai trimite mesaje...ca sa nu mai poate sa iti scrie dai pe marcheaza ca spam:*