| Creattzaa a întrebat:

Am sunat un prieten cu numar privat si el zice ca i-a aparut numarul... oare este posibil? Nu vreau sa afle numarul meu...ce fac?

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, se poate deoarece poate ai digitat gresit numarul de inceput cu care suni anonim. Altfel nu-mi explic cu de i-a aparut numarul.

| Creattzaa explică (pentru Konata):

Nu, era scris corect, verificam de doua ori inainte, dar e posibila si varianta ca el sa minta

| Konata a răspuns (pentru Creattzaa):

Da, se poate si asa.

| Clawd3lw a răspuns:

Poate nu a fost cu privad. Ca sa fii sigura schimba setarile de apeluri si dai sa ascunzi numarul. Bafta!winking... Funda?