| Carina2 a întrebat:

Am terminat clasa a 8 a si am avut niste colegi geniali si o diriginta perfecta.E si foarte tanara, are 30 de ani si ne-a inteles mereu. Ne-am strans in brate cu diriga la sfarsit, am.plans toti in bratele ei si imi pare atat de rau ca terminam.cu colegii cu siguranta ma mai vad, dar diriga...nu stiu ce sa fac sa nu mai plang, imi vine mereu sa plang cand ma gandesc ca nu o sa o mai am profesoara si mai ales, nu o sa mai imi fie diriginta. Mi se rupe sufletul in 1000 de bucati si nu stiu cum sa ma abtin sa nu mai plang, imi pare atat de rau...cum sa fac sa nu mai plang?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Treci peste, vei gasi alti profi, ea alti elevi/eleve. P.S nu ai vreo sora mai mare sa o consolez putin? laughing succes pustoaico la liceu big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce păcat ca nu am fost si eu, as fii stat si eu la ea in brate, sau invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clipa despartirii este grea, dar e simpla diriginta, o sa mai gaseti oameni de asa tip.
Toate cele bune.