| Bulinutssa_4293 a întrebat:

Am tot auzit de " Ladypopular ". Ce e site-u' asta?laughing

2 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Păi este un fel de joc. Ca imvu. E stupid. Fără supăraree! Totuși e cat de cât educativ. Cum ar venii face ce vei face cand vei fi mare in viața realăă. Sau ceva de genu laughing. Sincer nici eu nu prea știuu. Sper cât de cât te.am ajutat happy!

| Smile_1115 a răspuns:

Site-ul asta e un joc virtual unde trebuie sa iti imbraci personajul ales de tine[fata], poti sa ii faci operatii sa iti iiei joburi si tot felul de chestii are si cateva joculete :*