| Byankaa66 a întrebat:

Am uitat parola unui id`u si nu stiu cum sa o recuperez pentru ca nu`mi amintesc raspunsurile de la intrebarile alea care iti sunt puse atunci cand faci un id ( gen, artistul preferat, etc ) si atunci cand imi cere date ca zi de nastere an etc imi spune ca nu sunt aceleasi ca si cele de la id si e imposibil pentru ca stiu sigur ca alea le-am scris, cum as putea sa`mi recuperez parola poate printr`o alta metoda?

1 răspuns:
| Catutzaaa a răspuns:

Poi daca nu iti mai aduki aminte raspunsurile la acele intrebari Va trebui sa iti faci alt id si sa iti adaugi din nou id'urile prietenilor daca le mai ti minte daca nuh le ceri din nou id'urile SuCceSs!

FunditSsaaa?