| Mmmmmmmmyyyyymmmmiiiiiii a întrebat:

Am un BlackBerry si vreau sa imi pun aplicatii pe el. Ce fac dupa ce am intrat pe site. Aleg o aplicatie gratuita si cum o downloadez. Ce trebuie sa fac dupa ce imi fac id-ul respectiv. Am mai incercat dar nu reusesc! Pls sa ma ajue cineva!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu un 8520.
Am instalat BB app World, dar pentru ca nu aveam optiune de net pentru BB, nu puteam sa folosesc aplicatiile de la BlackBerry. Ma costa 4 euro in plus pe luna, asa ca l-am vandut repede si mi-am luat Nokia.
Am aceleasi functii, dar gratis!