| armygirl a întrebat:

Am un catel bolnav de... nu stiu de ce dar nu umbla sta si se uita puteti sa-mi sugerati ceva nu vreau sa moara il iubesc mult si daca moare raman cu 1 caine.

Răspuns Câştigător
| Gergyka a răspuns:

Pai trebuie sa il hranesti! nu-l lasa sa infometeze si vezi daca sa ranit cand nu ierai atenta(funda)

2 răspunsuri:
| armygirl explică:

El este in poza de profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu il duci la doctor, nu costa o avere sa il vada un veterinar. Poti ruga parintii sa te ajute cu bani Poti ruga prietenii sa mearga cu tine cu catelul. Daca nu ai bani iei catelul in brate si dai buzna peste doctor ca nu are ala inima de ciine sa te dea pe usa afara