| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg care ar fi oarecum împreună cu verișoara lui. E normal?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal că nu e ok! doar dacă e verișoară de la gradu 3 încolo, de acolo mi se pare că se acceptă.

| Andreeush a răspuns:

Nu e normal.
Ce grad sunt?

| aXy99 a răspuns:

Verisorul tau se uita la prea multe filme p0rno.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mie nu mi se pare așa de normal! Da' să văd ce zic și ceilalți useri...

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

Nu, nu este ok din niciun punct de vedere. Nici din punct de vedere religios nici medical. Daca vreodata verișoara lui ramane însărcinată, un copil fie va fi ucis (avort) fie va fi chinuit pe viață. Un copil facut intre rude iese cu probleme mintale sau deformări. Sa nu mai spunem si de normele societății care nu accepta asa ceva. Exista atatea fete pe lumea asta si stiu cum e sa te lovească dragostea insa trebuie sa faca ceva sa isi ia gândul de la ea.

| Horus35 a răspuns:

Ce e așa ciudat?

| Stefan1987 a răspuns:

Nu. E ca si cum tu ai fi cu sora ta happy

| Chris01 a răspuns:

Ne e normal