| NUIEXSISTAINUIEXISTA a întrebat:

Am un coleg care tot face misto si rade de mine pentru ca sunt mai timid.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Să îl ignori. Nu are rost să îţi baţi capul cu toţi miştocarii.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să îl ignori sau să faci și tu mișto de el.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Sa schimbi poza de profil, pentru inceput.

| xLionel a răspuns:

Ignoranta nu este o optiune! Stiu asta pentru ca am fost in aceeasi situate. Cu trecerea timpului o sa faca din ce in ce mai mult misto de tine. Cel mai bine e sa iei atitudine si sa comentezi si tu. Incearca sa-l intimidezi luandu-l putin de gat dar in cazul in care nu prea ai muschi este destul de riscant. Poti sa te apuci sa fac exercitii acasa ca sa iti creasca masa musculara nu doar la sala faci muschi. Eu am procedat la fel iar de 6 saptamani fac exercitii acasa. M-am saturat sa fiu luat la misto. Parerea mea este ca ar trebui sa faci la fel. Eu din clasa a 5-a pa in clasa a 8-a nu am facut nimic si regrest asta. Acum sunt in a 9-a si am decis sa iau masuri

| Lazar_Ana_2001 a răspuns:

Cand face misto de tine spune-i dc face misto si spune-i ca nu iti place si ca nu i-ar placea sa il iei si tu la misto