| love_7643 a întrebat:

Am un coleg in clasa pe care il iubesc si el nu stie. Dar cand stau la un baiat in brate se uita la mine uita sa se mai uite la altele. oare ma iubeste pe mine k eu il iubesc foarte mult de vreo 2 ani cam asa si el nici acum nu a aflat ca il iubesc si nici nu am de gand sa ii zic. Sper sa faca el primul pas. Voi ce ziceti sa ii zic eu sau sa astept sa imi zica el? va rog ajutati-ma cryingcrying

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar te plictisesti?
Ai 7 intrebari dintre care 4, sunt despre acest misterios baiat, pe care il iubesti... dar el nu stierolling on the floor).
Din 39 de raspunsuri pe care le-ai primit la aceste 4 intrebari despre el, chiar nu ai gasit niciunul care sa iti fie de folos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele 7 intrebari sunt despre acel misterios baiat! Lasa'l doamne! Nu te place!
Gata? Te'ai linistit? stai in banca ta ca nu te place...

| Ceva ciudat. a răspuns:

Aoleu fetito...ca bine a zis @criticul tu chiar n-ai ce face...acum serios frate...deci toate intrebarile sunt legate de baiatul asta...nu mai bine te duci la el si ii spui ca il "iubesti"...[am pus intre ghilimele pentru ca nu cred ca asta mai e iubire.deja e obsesie]...si nu ne mai stresezi pe noi cu intrebarile astea inutile ca sa avem timp sa raspundem altor persoane care au intr-adevar nevoie de ajutorwinking

| Will a răspuns:

Deci, in primul rand nu il iubesti, il placi, sunt doua chstii diferite
in al doilea rand, renunta.

| Mihaic93 a răspuns:

Mai schimba si tu hartia igienica.

| anna_7069 a răspuns:

Marynuka... atunci cand iubesti, nu trebuie sa ascunzi asta... poate ca si el te iubeste pe tine, dar de teama sa nu fie respins, ascunde asta... incearca sa vorbesti cu el, sa afli ce crede el despre tine. sa afli daca te-ar putea vedea ca pe o iubita, sau numai ca pe o simpla colega... incearca sa afli [ DE LA EL, nu de la altcineva] daca simte ceva pentru tine. sau macar daca e indrafostit. pupici :* succes...

| Suzy a răspuns:

Buna!

intreba-l si tu (fara emotii) care fata ti se pare cea mai draguta din clasa? (chestii din astea). Propune cu alte colege sa jucati adevar sau provoacare si invita-l si pe el... Numai nu il ajuta la teme, la teste etc. ca dupa aia se invata si vine doar la tine "sa-l ajuti" si nu mai iese nimic intre voi.

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai bine spune-i
e cel mai bine ca si eu am trecut si eu prin asta si i-am zis in fata ca il iubesc si nu s-a intamplat nimic. nu m-a mancat ba dn contra m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa doi ani e cam greu de crezut ca va mai face primul pas. Insa se prea poate sa fie si el timid ca si tine. Fa-ti un id fals de mess si vb cu el, intreaba-l daca are prietena, etc.