| Pisita a întrebat:

Am un coleg si Cum sa imi dau seama ca ma place?thinking

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca gaseste mereu motive sa fie in preajma ta, intra mereu in vorba cu tine pe subiecte banale uneori, iti zambeste si iti face periodic complimente, incearca sa te ajute oridecate ori ai nevoie, te sprijina in tot ceea ce faci sunt doar cateva ca te place.

| calugaruandreea a răspuns:

Ai messenger? are messenger? e cea mai buna cale de a afla acest lucru! intreaba-l pe mess in fata nu iti fie rusine, daca iti raspunde da poate iti vei face curajul sa il intrebi mai multehappy deschide doar acest subiect, sigur va continua si cu alte intrebari si raspunsuri si vei afla tot ce vreihappy bafta

| simonamaria a răspuns:

Daca este cel care iti zambeste in fiecare zi,care te priveste pana in momentul in care l-ai vazut,daca iti sare in ajutor, daca atunci cand face un lucru mai deosebit te priveste si incearca sa vada daca si tu ai observat asta, daca spune glume si nu stie ce sa mai faca pentru ca tu sa razi atunci sigur te place.