| mardeamor a întrebat:

Am un cont pe imikimi si nu stiu cum sa editez o poza unde sa dau? Cine stie pasii si imi spune si mie va rog mult tnxlove struck

Răspuns Câştigător
| AndreeaG a răspuns:

Si eu amhappy...Prima data te loghezi.Am vazut acum ca e o varianta noua a site-ului. Iar apoi, prin mijlocul ecranului, pe undeva, trebuie sa iti apara urmatoarele:"More about Imikimi","Browse Kimis" si "Top Imikimi Artists". Dai la "Brows Kimis" iar apoi o sa iti apara.Iti alegi categoria, dai click pe poza care ti s-a parut interesanta, si pe care vrei sa o folosesti si cred ca de aici stii...Iti adaugi poza ta iar apoi savehappy. Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Eu stiu. pai sa incepem asa!big grin

1. Scri pe google imikimiwinking [asta e f.simpla]laughing
2.Intri acolo bine? Dupa ce intri dai la browsewinking
3.Alege-ti imaginea pe care ai vrea sa o editezi de acolowinking
4. Da clic pe imagine... apoi iti apare imi mare, mai da o data clicwinkingwinking
5. Osa iti apara dupa sa bagi username si parola!
6.Ai completat dai clic... si iti va aparea sa o editezi!
7. Daca nu iti merge iti trebuie un prog, il gasesti uh pe acolo si te descurci! :*:*:* pup :X nu e asa greu eu m-am invatat singura

succes! Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu imi pare rau acum ancerc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu intri aici
https://imikimi.com/main/new_user

apoi scrii tu cum vrei sa ai contul
scrii adresa de email
parola
bifezi asta I agree to the Imikimi terms of use and privacy policies. in casuta
dai la create accont si gata

te invat si sa faci o poza

dai la o poza
care vrei tu clik pe ea
dai la plugin not working?
apoi dai la imikimi-lite
apoi pui o poza la browse sau cate cere dai la upload photos and custozime si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu intri aici
https://imikimi.com/main/new_user

apoi scrii tu cum vrei sa ai contul
scrii adresa de email
parola
bifezi asta I agree to the Imikimi terms of use and privacy policies. in casuta
dai la create accont si gata

te invat si sa faci o poza

dai la o poza
care vrei tu clik pe ea
dai la plugin not working?
apoi dai la imikimi-lite
apoi pui o poza la browse sau cate cere dai la upload photos and custozime si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
ce faci?

| Loversingly a răspuns:

Faci cont
dai pe o poza de acolo care iti place
dai clik pe ea
iti apare acolo
plugin not working?
apoi:imikimi-lite
pui o poza de la brose
si dai upload photos and custozime
si vei vedea poza