| wwe1 a întrebat:

Am un cont youtube si mereu imi apare asta cand dau "sing in" http://www.google.com/....../answer.py trebuie sa fac ca sa mearga iar. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

"Accesul dvs. la acest produs Google a fost suspendat din cauza perceperii unei încălcări fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor Google, fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor caracteristice produsului. Pentru instrucţiuni precise legate de produs, vizitaţi pagina de pornire a fiecărui produs Google de care sunteţi interesat, unde puteţi găsi un link spre Condiţiile de furnizare a serviciilor.

Dacă sunteţi de părere că dezactivarea contului a fost făcută din greşeală, contactaţi-ne pentru ca noi să vă putem ajuta.

Google îşi rezervă dreptul de a:

* dezactiva un cont pentru cercetări.
* suspenda dreptul unui utilizator de Cont Google de a accesa un anumit produs sau întregul sistem de Conturi Google, în cazul în care Condiţiile de furnizare a serviciilor sau politicile caracteristice produsului sunt încălcate.
* închide un cont oricând, din orice motiv, cu sau fără înştiinţare. "
Din ce am inteles contul tau a fost dezactivat >.> [ poate de la incalcarea repetata a drepturilor de autor, dupa cum probabil sti, la 3 incalcari a dreptului de autor contul tau va fi sters :) ] si daca nu`i asta... atuncea nu stiu :-? daca tot asa o sa-ti apara dai aici : https://www.google.com/......request.py
oricum bafta :)