| NoLoveNoStress a întrebat:

Am un Corby Samsung GT-S3650 sh am cablu USB la el... Dar sincer am o intrebare sh acord fundita... nu stiu cum sa bag unele poze de pe el in calculator. K de obicei mi le scoate o fata da` nu vrea sa`mi sp. km face nu-s dc asa ca v-am intrbt. p` vhoi. Stiti cum?

2 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Da si eu am telefon deala si trebuie sa ai disc de instalare si dupa aia, astepti pana ce apara un telefon sub cautare si dai click pe el, alegi la ce folder sunt dai click, se deschide si iti apar alea, ei dupa aia deschizi calculatorul ala din stanga sus, sau dreapta nu mai stiu si dai click in folder-ul in care vrei sa-l bagi si selectezi pozele de la una la alta si dai copy si cand dai pe folder-ul ala dai paste! Si gata Funda?

| Ricardo931711123 a răspuns:

Uite cum faci bagi telefonul cu cablu de date astepti pana apare in mai computer cum se cheama draivu de la telefon intri si le selectezi pozele apoi dai copi si apoi le bagi unde vrei tu si dai paste si gata.