| bleakk a întrebat:

Am un cos in zona barbie, asa mai umflat si as vrea sa scap repede de el, nu e de stors deocamdata ca nu are nimic in el doar umflat si ustura, cu ce sa ma dau pe el. spirt/otel... Vreau pareri dau funa + vot rapid please

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Bagam niste pliculete de ceai de musetel si galbenele in apa si dupa in congelator 15 minute si le tineam pe fata si alternativ puneam un prosopel cu apa fierbinte gen 3 minute pliculetele reci 2 minte prosopul fierbinte si seara imi faceam masti cu argila alba

2 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

Buna! Te poti da cu putina pasta de dinti pe cos.Aceasta il va usca si nu iti va mai crea disconfort. Sper ca te-am ajutat!

| Iuliana94 a răspuns:

Poti sa-i dai cu spirt, sau cu parfum, sau poti foarte usor sa pui pasta de dinti pe el, sa se usuce.