| florescustefan a întrebat:

Am un cosmote zte cute si vreau sa il dau, problema e imi trebuie cumparator. vreau sa scap de el m-am plict d el
arata foarte bine a fost tinut numai in husa, am tot la el vine insotit cu un card de un giga
cine e interesat sa ma contacteze, nu vreau doar sa il vand. daca cineva are un tel care vrea sal dea poate facem schimb si da...sunt in groapa cu banii asa ca nici macar un leu nu pot da dif laughing iar pentru poze si asa imi cereti.

1 răspuns:
| Robert010 a răspuns:

Il iau eu daca e gratis.Contacteazama la adresa mea de email:ionutrobert01@yahoo.com