| Catalion a întrebat:

Am un film si vreau sa-l salvez pe CD dar nu pot pentru ca filmul ocupa 1.74 GB si CD-ul are o memorie de 700 MB. Cu ce program pot sa fac un film intreg sa fie compus sau impartit in mai multe bucati sau parti mai mici, cam de 700 MB sa zicem? Nu conteaza daca e gratuit sau nu programul.

5 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti cumperi niste DVD `uri care au "memoria" peste 4 GB sau ma rog un DVD writer [Dvd-RW] in cazul in care nu ai unul deja.

Răspuns utilizator avertizat
| nst103 a răspuns:

MAGIX Movie Edit, sony vegas 9...cauta si pe google sigur o sa gasesti multe programe

| poluarect a răspuns:

Dr. Dvx comprima detoate daca nu baga pe dvd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cumperi" un program de taiat filme, il imparti in trei sau il arhivezi in arhive a cate 700mb.
Sau ia un dividiu si scapi de probleme tongue