| anonim_4396 a întrebat:

Am un herpes ingrozitor pe buza inferioara, si pe langa faptul ca este inestetic, acum a inceput sa ma usture ingrozitorcrying. stiti cumva ce pot face pentru a scapa de el? sau cel putin sa nu ma mai usture atat de rau? mersi:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune tinctură de propolis, trage umflătura și ajută la vindecarea lui mai repede.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Aciclovir crema este foarte bun, il aplici pe herpes de 5-6 ori pe zi, nu este scump.

| DeeaNegrea a răspuns:

Foloseste compeed

http://www.multipharmacy.com/shop/images/articles/ehson/COMPEED-BANNER.jpg

Pe deasupra ca acopera si nu mai arata inestetic il si trateaza.Il gasesti la farmacie.Este foarte bun.

| Turquoise a răspuns:

Plasturi antiherpetici happy

| Lorelai a răspuns:

Cumpara de la farmacie Aciclovir unguent pentru herpes! Se mai gasesc in farmacii si plasturi speciali pentru herpes, incearca... Il mai poti unge cu tinctura sau crema de galbenele!

| honestlyidc a răspuns:

Da-te cu unguent aciclovir. e cel mai okay pentru herpes. si nu te bazaii!:-s