| Sooph a întrebat:

Am un iPhone 3g de aproximativ un an sau doi... ieri l-am pus la incarcat dimineata ( mai avea 10-20% baterie ) si cand m-am dus sa vad daca s-a incarcat ( seara ) am vazut ca bateria nu a progresat nici cu 1%. Am incercet sa il incarc si la calculator cu USB-ul si e acelasi lucru... Aveti idee ce ar trebui sa fac?
PS : Scuzati categoria!
>-- Funda

3 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Asa am patit si eu.
Doar ca atunci cand era la incarcat am miscat un pic de fir acolo unde-l bagi in telefon (de capat ) si a mers.
Era din vin incarcatorului.
Laa mine asa a fosthappy. Poti incercahappy.
O zi buna! happy :*

| Sooph explică:

Da... doar ca la mine aparea ca se incarca... ( aparea bateria aia pe fundal)