| Anaïssssssssss a întrebat:

Am un iubit pe care aș vrea sa il sarut dar inca sunt incepatoare ce fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bucataru_Ioan_Vladut_1990 a răspuns:

Normal trebuie să îl studiezi puțin (să vezi într-un fel, cine este el cu adevărat), nu poți să ști ce fel de iubit poate fi, poate să te înșele. Apoi îl iei mai ușor, cu niște plimbări, întâlniri, discutați despre ce vă place. Faza a doua, îl iei cu îmbrățișările (dacă se poate, dar nu prea des). Faza a treia, pupatul pe obrajii (nu în văzul tuturor, poate fi stânjenitor pentru ei), Faza a patra vine cu alte schimbări, și după aceea vă ziceți unul altuia sentimentele de dragoste pe care le ați avut atâtea săptămâni/luni/poate chiar și ani, apoi vine sărutul.
Sper că te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Exerseaza cu altul

| MateiT a răspuns:

Vai ce dragute sunt intrebarile astea...
Nu trebuie sa stii cum, nu te gandi la asta nici o secunda. Vei sti in momentul respeciv, la fel ca toata lumea.
Bucura-te de moment, savureaza-l din plin; ). Nu te ingrijora, chiar va fi bine, iti promit eu

| FaraNumePls a răspuns:

Dacă simți că trebuie să îl săruți, îl săruți. Vine totul de la sine.

| kermit1312 a răspuns:

O sa vina totul de la sine