| anonim_4396 a întrebat:

Am un mp4 si vreau sa bag niste muzica pe el si nu merge cind incerc sa bag cablu la calc nu merge sas bag melodile

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca bagi cablu, inca nu inseamna ca melodia ta intra pe aparat! Iti trebuie si program, si sa-i dai comenzile necesare!

| kake a răspuns:

Unele au un buton de "lock" care le protejeaza la scriere. Vezi daca are si al tau si pe ce pozitie e pus.

| ion933 a răspuns:

Da nu imi apare ca sa intru in folder si sa bag melodia imi apare sa il instalez si nupa aia nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teai gandit ca cablul sau epepatrul nu sunt bune?