| Farli a întrebat:

Am un nokia 6288.cand ma suna cineva e liniste totala straight face cand sun eu se aude perfect. ce ar putea avea?straight face

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Încearcă să scoţi bateria şi bag-o la loc.
Să-mi zici dacă merge.
Dacă nu, du-te la un service din oraşul tău, de preferinţă cu garanţia, dacă n-a expirat.

| lol1232 a răspuns:

Probabil ai apasat pe vreo optiune ceva daca zici ca merge cand te suna altcineva da si tu bip ca sa te sune sau suna la steluta 222 pentru relatii cu clientii sigur ei vor sti ce are tel tau bafta

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Reformateaza-ti telefonulwinking