| spidy a întrebat:

Am un nokia n91 mai vechi nu prea e grozav dar functioneazaalaughingam gasit pe unu sa fac schimb cu o replica iphone 3g am vazut ca pe spatele carcasei scrie ca are si tv ceea ce stiu ca multe replici nu au... dar nu are java cica. oare merita schimbul? sunt bune replicile?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replicile sunt mai mult de unica folosinta pentru ca nu numai ca sunt slabe ca performanta dar nici rezistenta nu au.Tocmai asta face diferenta intre copie si original.Ai putea sa il verifici daca are tv dar daca nu are java, nici atat sa aiba tv.